Home Të Fundit Ilnisa HARRON Meritonin? Shkon për pushime në Itali, komunikon me Italianin në...

Ilnisa HARRON Meritonin? Shkon për pushime në Itali, komunikon me Italianin në rrugë dhe i kërkon…

119

Ish banorja e Big Brother Vip në edicionin e tij të tretë Ilnisa Agolli mesa duket po shijon lirinë duke pushuar jashtë Shqipërisë.

 

Ilnisa HARRON Meritonin? Shkon për pushime në Itali, komunikon me Italianin në rrugë dhe i kërkon...

Gazetarja teksa po ecën në rrugët e qyteteve italiane ndalohet nga dy të rinj të cilët e pyesin se a je e famshme?

 

Ilnisa nuk ka nguruar dhe menjëherë i është përgjigjur djemve kureshtarë.

 

Djali: A je e famshme në Instagram?

Ilnisa: Tani po sepse i kam 30 mijë ndjekës real

Djali: Do të na bësh reklamë?

Ilnisa: Patjetër, si e ke instagramin ti?

 

@meriton.ilnisa

Sa e qeshur, sa e bukur, super femer ❤️ . . . . #beauty #meritonmjekiqi #ilnisameritoni #ilnisaagolli #palermo #italy

♬ original sound – Meriton Ilnisa