Home ShowBizzi Ilnisa i shkruan Meritonit, ky është mesazhi i koduar që ajo i...

Ilnisa i shkruan Meritonit, ky është mesazhi i koduar që ajo i jep

188

Ilnisa i ka çuar një mesazh Meritoni, përmes “Big Love”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi
Teksa i shkruan se i mungon shumë, ajo në fund i kujton “se loja e shahut nuk do lëvizje spontane”.

“Këto ditë po fle pak, po dua ta dish që jam aty dhe ti je me mua. Dhe parfumin tënd e kam me vete.

Më përqafohesh e më puthesh, aq shumë më mungon. Mos harro kurrë se loja e shahut nuk do lëvizje spontane”,

ishte mesazhi i saj për Meritonin, që e bëri këtë të fundit të emocionohet e t’i përgjigjet duke i thënë se e do shumë.