Home tvshow Ilnisa largohet nga Big Brother, Meritoni shpërthen në lot edhe mbyllet ne...

Ilnisa largohet nga Big Brother, Meritoni shpërthen në lot edhe mbyllet ne banjon e…

176

Meriton Mjekiqi shpërtheu në lot në çastin kur duhej

Ilnisa largohet nga Big Brother, Meritoni shpërthen në lot edhe mbyllet ne banjon e...

të përshëndetej me Ilnisa Agollin, që mbrëmë

u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP3”.

Një moment i vështirë për moderatorin, që u nda nga gazetarja, me të cilën nisi një raport brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Nga ana tjetër, Ilnisa i dha kurajo duke i thënë: “Fitoje për mua, për Loarin, suksese”.

 

Mjekiqi nuk i ka mbajtur dot lotët, teksa sapo ka hyrë në shtëpi, është mbyllur në tualet duke qarë me dënesë.

Meritoni dhe Egla Ceno u votuan nga publiku për t’u rikthyer në shtëpi, ndërsa gara përfundoi për Ilnisën. Kujtojmë se të tre qëndruan disa ditë në dhomën e bardhë, pasi u skualifikuan nga loja.

Por, me vendim të publikut, Meritoni dhe Egla kanë një mundësi të dytë në garën për çmimin e madh.