Home Të Fundit Ilnisa ‘NGRE TEMPERATURAT’ në rrjet/ Gazetarja nuk i lë gjë imagjinatës, shfaqet...

Ilnisa ‘NGRE TEMPERATURAT’ në rrjet/ Gazetarja nuk i lë gjë imagjinatës, shfaqet më TUNDUESE se kurrë: Me bikini dhe format e saj….

19

Prej ditësh Meritoni dhe Ilnisa janë “arratisur” drejt Turqisë. Çifti po kalojnë disa ditë të mira pushimi në

 

Ilnisa 'NGRE TEMPERATURAT' në rrjet/ Gazetarja nuk i lë gjë imagjinatës, shfaqet më TUNDUESE se kurrë: Me bikini dhe format e saj....

Bodrum e sigurisht s’ kanë nguruar të publikojnë as në rrjetet sociale.

Ndonëse shumë prej ndjekësve nuk besuan në marrëdhënien e tyre, ata po tregojnë çdo ditë se janë shumë të dashuruar dhe të lumtur me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Ilnisa ka postuar disa foto ku përveçse në sytë e saj rrezaton gëzimi që ka, diçka tjetër që na ka tërhequr vëmendjen është edhe fiziku i gazetares.

Ajo shihet më në formë se asnjëherë, por mbrapa nuk mbetet as Meritoni!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)