Home ShowBizzi Ilnisa nuk i del ende inati, ironizon banorët: Ma shumë vrehet mungesa...

Ilnisa nuk i del ende inati, ironizon banorët: Ma shumë vrehet mungesa jem se prezenca jote

114

Ilnisa Agolli, është eliminuar prej garës së ‘BBV3’ pak kohë më parë teksa ishte në një nominim të fortë me Eglën dhe Meritonin,

Ilnisa Agolli, BBV

ku këta të dy u rikthyen përsëri në shtëpi pas qëndrimit gati 1-javor në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’.

Ilnisa Agolli është parë të jetë tepër aktive pas daljes së saj nga shtëpia, si nëpër intervista teksa flet për ekperiencën e saj në format,

por dhe në rrjete sociale teksa shpërndan momente nga qëndrimi i saj në shtëpi, mbështetje për partnerin e saj Meritonin, por ndonjëherë dhe kunja drejtuar banorëve të shtëpisë të cilët e përmendin herë pas here emrin e ish-banores.

E po ashtu pak momente më herët, Ilnisa ka shpërndarë në llogarinë e saj personale të Instagram-it një video teksa ka bashkuar momente të banorëve të cilët përmendim emrin e saj ku përbri shkruan:

‘Ma shumë vrehet mungesa jem se prezenca jote ’

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilnisa Agolli (@ilnisa.agolli)