Home ShowBizzi Ilnisa nuk po u beson syve, Meritoni i bën dhuratën romantike derisa...

Ilnisa nuk po u beson syve, Meritoni i bën dhuratën romantike derisa janë në pushime

26

Çifti Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli kanë filluar romancën e tyre në ‘Big Brother VIP Albania’ dhe aktualisht janë në një udhëtim pushimesh në Turqi,

Ilnisa Agolli, Meriton Mjekiqi, Surpriz

duke kaluar kohë të mrekullueshme së bashku.

Një video e publikuar nga Ilnisa tregon një moment të veçantë romantik që Meritoni i ka përgatitur për të.

Kjo përfshinte edhe lule të vendosura në shtratin e saj, një veprim që ka bërë të qartë dashurinë dhe kujdesin e tij për partneren dhe moderatorin e njohur.

Kjo pamje është shkaktuar një reagim të fortë në rrjetet sociale, duke mbledhur komente dhe dashuri të pafund nga ndjekësit e tyre.

Shiko videon: