Home ShowBizzi Ilnisa pranon se ka bërë s*ks me Meritonin? “Më pëlqente kur e...

Ilnisa pranon se ka bërë s*ks me Meritonin? “Më pëlqente kur e gjuanin…”

349

Ilnisa Agolli ishte të diel e ftuar në FunClub,

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi

ku foli për disa situata dhe çështje brenda shtëpisë dhe sesi u gjet sot jashtë, një ditë pas eliminimit.

Një pyetje që trazoi rrjetin, u përmend edhe në studio,

kur Ronaldo i tha se nuk ka asgjë të keqe që të bësh s*ks brenda shtëpisë, duke shtuar se nuk pret që ajo t’i përgjigjet.

Ilnisa zgjodhi të mos përgjigjet, por të buzëqeshë dhe të vijojë më tej bisedën në tema të tjera.