Home ShowBizzi Ish banori i BBV2 SHTANG me deklaratën: “Kam shkuar me një 40...

Ish banori i BBV2 SHTANG me deklaratën: “Kam shkuar me një 40 vjeçare dhe…

19

I ftuar në rubrikën “Trotuar” të “E Diell” mes të tjerësh ka qenë edhe ish banori i edicionit të dytë të BBV, Krist Aliaj.

BBV2, Krist Aliaj

Meri Shehu, e cila po ashtu ishte pjesë e panelit, i bëri Kristit një pyetje tejet pikante.

Ajo e pyeti se cila është zonja me moshën më të madhe që ai ka kryer ndonjëherë marrëdhënie seksuale në jetën e tij.

Kristi e habiti jo pak studion kur tha se ka kryer marrëdhënie me një femër në të dyzetat dhe se kishin rreth 20 vjet diferencë moshe.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)