Home ShowBizzi Ish-banorja e BBVIP 3 e cila beri shume ‘buje’ konfirmon lidhjen e...

Ish-banorja e BBVIP 3 e cila beri shume ‘buje’ konfirmon lidhjen e re të dashurisë: Jam shumë e lumtur! E tregon edhe…

17

Ish-banorja e Big Brother VIP,

Ledjona Xheladinaj, BBV, Lidhje

Ledjona Xheladinaj, ka folur së fundmi për jetën e saj personale si rrallë herë më parë.

E ftuar në “Mos i bjer me Top”, ish-banorja e pyetur nëse është në një lidhje dashurie pas daljes nga Big Brother Vip, ka treguar se është në një lidhje të re dashurie dhe se është e lumtur për këtë marrëdhënie të cilën e quajti “të bukur”.

Ledjona Xheladinaj, BBV, Lidhje

Pjesë nga biseda:

Pyetje: A është e vërtetë që je në një lidhje dashurie pas daljes nga Big Brother?

Ledjona: Unë di që jam shumë e lumtur dhe e tregon veshja dhe buzëqeshja ime.. E lumtur po

Pyetje: Je e dashuruar? Je në një romancë?

Ledjona: Jam në fillimet e një romance, është e bukur…

Kujtojmë se Ledjona gjatë qëndrimit të saj në BBV, ka treguar se është një grua e divorcuar, si edhe është nënë e një vajze.