Home Të Fundit Ish konkurenti i Dancing With the Starts bëhet baba për herë të...

Ish konkurenti i Dancing With the Starts bëhet baba për herë të parë! Ja cfarë emri të vecantë ka zgjedhur ai për të bijën e tij

16

Aktori i njohur, Roerd Toçe, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka zbuluar vetë ai përmes një postimi në “Instagram”.

 

Ish konkurenti i Dancing With the Starts bëhet baba për herë të parë! Ja cfarë emri të vecantë ka zgjedhur ai për të bijën e tij

Ish-konkurrenti i “Dancing with the Stars” dhe partnerja e tij, Joana Omeraj, janë bërë prindër të një vajze.

 

Teksa në “Instagram” kanë postuar një foto ku shfaqet dora e vogël e të porsalindurës teksa mban duart e tyre,

 

ata kanë zbuluar edhe emrin e saj. Roerdi dhe Joana i kanë vendosur së bijës emrin Anastasia.

 

“Anastasia… sot fillon aventura jote dhe e jona me ty”, kanë shkruar ata krahas fotos në fjalë.

 

Menjëherë ndjekësit e tyre e kanë pëlqyer këtë postim dhe kanë uruar çiftin për të voglën e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joana (@joanaomeraj)