Home Të Fundit ‘Ishe rreze drite, ecje mbi…’ Egla Ceno PERLOT RRJETIN, për humbjen e...

‘Ishe rreze drite, ecje mbi…’ Egla Ceno PERLOT RRJETIN, për humbjen e njeriut te shtrenjtë, që ndërroi jetë kur ajo ishte në BB!

13

Egla ka qenë në BBV kur valltarja e njohur e Ansamblit Kombëtar të Këngëve dhe Valleve Popullore ka ndërruar jetë,

 

'Ishe rreze drite, ecje mbi...' Egla Ceno PERLOT RRJETIN, për humbjen e njeriut te shtrenjtë, që ndërroi jetë kur ajo ishte në BB!

e ajo e ka marrë vesh vetëm së fundmi lajmin e trishtë.

 

Aktorja ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” dy fotografi ku shfaqet së bashku me Lilin, ndërsa bshkëngjitur ka shkruar edhe disa fjalë të ndjera:

“E dashur Lili, ka pak ditë që mora vesh për ty dhe dua të të them dy fjalë zemre:

Ti ishe rreze dielli, ecje në majë të gishtave sikur nuk doje të ‘lëndoje’ tokën.

I kam në mendje sytë e tu plot jetë dhe ashtu do të kujtoj gjithmonë. Shpirti yt në dritë Diva Shqiptare! #lilianacingu”, shkruan Egla.

 

'Ishe rreze drite, ecje mbi...' Egla Ceno PERLOT RRJETIN, për humbjen e njeriut te shtrenjtë, që ndërroi jetë kur ajo ishte në BB!