Home tvshow JA KALOJ BORES me DONALDIN! Romeo:Ka ardhur koha te bej një bebe...

JA KALOJ BORES me DONALDIN! Romeo:Ka ardhur koha te bej një bebe me HEIDIN?

137

Aktori Romeo Veshaj ka dhënë

 

JA KALOJ BORES me DONALDIN! Romeo:Ka ardhur koha te bej një bebe me HEIDIN?

 

nje intervistë nga shtëpia BBV3 për Big Brother Vip Live.

“Troç troç nuk e them dot çfarë kam menduar. Unë jam një djalë pa plane,

por me shumë qejf e kam një bebe dhe do m’a gëzonte zemra një fëmijë.

Përveç dashurisë që kam për Heidin i kam kaluar të gjitha etapat në jetë dhe mendoj që është momenti.

Kur e kërkoj këtë gjë tek vetja pse jo të ndodhi.”- shprehet ai.