Home Të Fundit ‘Ja shkatërrova jetën…’ SHTANG Sara Gjordeni, cfarë po ndodh mes saj dhe...

‘Ja shkatërrova jetën…’ SHTANG Sara Gjordeni, cfarë po ndodh mes saj dhe Bardhit ‘I shkreti Bardh që…’ (FOTO)

377

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi u njohën dhe u dashuruan brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri

'Ja shkatërrova jetën...' SHTANG Sara Gjordeni, cfarë po ndodh mes saj dhe Bardhit 'I shkreti Bardh që...' (FOTO)

, “Big Brother VIP3”. Edhe pse pati shumë aludime se ata do të ndaheshin shumë shpejt,

ata e vazhduan romancën e tyre edhe pas daljes nga reality show.

Lidhur me çiftin Sara-Bardhi ka patur komente të shumta në rrjet, duke nisur nga ato pozitive që

janë në mbështetje të tyre e deri tek ato negativet. Ka shumë persona që mendojnë se Gjordeni po i prish karrierën

 

këngëtarit të njohur, pasi ky i fundit ‘prishi’ marrëdhëniet edhe me menaxherin e tij i cili ishte “kundër” lidhjes së tyre.

 

Ndërkohë një ditë më parë, Sara përmes një postimi në “Instastory”

 

ka treguar se sa shumë “vuan” partneri i saj, duke ironizuar komentet e njerëzve.

 

“Shkëputur nga episodet e vuajtjeve të Bardhit ‘të shkretë’ që në mëngjes”– ka shkruar

 

Sara krahas një fotoje duke i gatuar mëngjesin këngëtarit.

 

“Ja shkatërrova karrierën”- vazhdoi ajo ku tregoi se i kishte bërë dhuratë një libër Bardhit.

 

Modelja përmes këtyre postimeve ka treguar se dyshja po shijojnë pushimet së bashku në Kuçovë, ndërsa janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

'Ja shkatërrova jetën...' SHTANG Sara Gjordeni, cfarë po ndodh mes saj dhe Bardhit 'I shkreti Bardh që...' (FOTO)

'Ja shkatërrova jetën...' SHTANG Sara Gjordeni, cfarë po ndodh mes saj dhe Bardhit 'I shkreti Bardh që...' (FOTO)

'Ja shkatërrova jetën...' SHTANG Sara Gjordeni, cfarë po ndodh mes saj dhe Bardhit 'I shkreti Bardh që...' (FOTO)