Home Të Fundit Ja tha në sy! Lediona THUMBON HAPUR Heidin ‘Arrite në finale me…’,...

Ja tha në sy! Lediona THUMBON HAPUR Heidin ‘Arrite në finale me…’, ja si reagoi Romeo Veshaj

148

Ish-banorët e “BBV” mbrëmjen e djeshme morën pjesë në festën e ditëlindjes së Meriton Mjekiqit brenda në shtëpi.

 

Ja tha në sy! Lediona THUMBON HAPUR Heidin 'Arrite në finale me...', ja si reagoi Romeo Veshaj

 

E teksa konkurrentët u gëzuan shumë për vizitën e ish-banorëve, nuk munguan as “thumat” dhe ironitë.

 

Heidi Baçi i tregoi partnerit të saj Romeo Veshaj komentin e Lediona Xheladinaj për arritjen e banores në finale.

Ja tha në sy! Lediona THUMBON HAPUR Heidin 'Arrite në finale me...', ja si reagoi Romeo Veshaj

“Lediona më tha: ‘Ti me një përtoj arrite në finale’”- u shpreh Heidi e mërzitur,

ndërsa Romeo duke injoruar komentin e gazetares tha: “Ta paska futur Lediona”.

Kujtojmë që gjatë qëndrimit në këtë shtëpi, dy vajzat nuk kanë pasur një marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën, ku debatet mes tyre nuk kanë munguar.