Home ShowBizzi Janë martuar? Heidi dhe Romeo ‘bëjnë namin’ në mediat italiane, nuk do...

Janë martuar? Heidi dhe Romeo ‘bëjnë namin’ në mediat italiane, nuk do ta besoni çfarë shkruajnë për çiftin

12

Kurioziteti ka qenë shumë i madh për historinë e Heidit dhe Romeos. Madje duket se jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë.

Romeo Veshaj, Heidi Baci

Historia e Heidit dhe Romeos ka pushtuar mediat italine, në të cilat i kanë quajtur edhe të martuar.

Madje ata nuk kanë ngurruar të shkruajnë për ta edhe tashmë që çifti po shijon romancën bashkë.

Romeo Veshaj, Heidi Baci

Edhe pse kjo gjë është pritur dhe është folur mes banorëve duket se Romeo dhe Heidi po mbajnë me kuriozitet edhe Italinë veç Shqipërisë.

Romeo Veshaj, Heidi Baci