Home ShowBizzi “Janë ndarë, Heidi në Itali…”, Romeo tregon me ne fund te verteten...

“Janë ndarë, Heidi në Itali…”, Romeo tregon me ne fund te verteten permes postimit te fundit…

37

Pas daljes nga BBV3 çifti Romeo-Heidi, kanë vendosur të qëndrojnë mjaft të tërhequr sa i përket intervistave apo daljeve publike.

Heidi, Romeo

Ndonëse ata vet nuk kanë rrëfyer asgjë sa i përket marrëdhënies së tyre (përveç postimeve që tregojnë se janë bashkë dhe të lumtur), ikja e Heidit në Itali sërish ngriti dyshime për raportin e tyre.

Ndërsa mediat kanë aluduar lidhur me çiftin Romeo-Heidi, së fundmi Romeo ka postuar një video nga Gjermania, ku do të jetë sot në skenë në koncertin “Dekada” të Elvana Gjatës.

Në video shihet Romeo, ndërsa në sfond dëgjohet e qeshura e Heidit dhe e Bardhit, i cili po ashtu do të jetë në skenë mbrëmjen e sotme.

Pra, qartazi çifti janë bashkë, të lumtur dhe nuk shkëputen nga njëri-tjetri asnjë moment.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XL MEDIA (@xl_mediaa)