Home ShowBizzi Janë në lidhje dashurie? Drini vë në siklet Dean: A ke…

Janë në lidhje dashurie? Drini vë në siklet Dean: A ke…

30

Dea Vieri dhe Drini Zeqo, dy ish-banorë të “BBV3”, kanë qenë mbrëmjen e sotme në “Top Arena”.

Dea Vieri, Drini Zeqo

Ata janë përfolur për një lidhje romantike, pasi vetë ata kanë postuar një foto pak kohë më parë në Instagram por asnjë prej tyre nuk e ka pranuar zyrtarisht.

Sakaq Drini e ka pyetur mbrëmjen e sotme Dean pse ajo e ka hequr foton që kishin së bashku në rrjete sociale madje e ka vënë paksa në siklet duke e pyetur nëse ajo ka ndenja për të.

Drini: Pse ne të dy nuk kemi asnjë foto në Instagram?

Dea: Ne e kishim një, por ti më kërkove që ta fshija.

Drini: Unë?

Dea: Nuk e priste që ta thoja, por nuk më mban më shpirti Drin.

Drini: Me kë ishe në Mykonos?

Dea: Isha vetëm.

Drini: Foto si i bëjë?

Dea: Nuk kam bërë asnjë foto, s’kishte kush, po ti mos u bëj xheloz.

Drini: Mund ta thonë për mua shoqet e tua që ke të dashurin më të bukur?

Dea: Po patjetër, do thoshin sa i mirë, nuk jam aq xheloze.

Drini: Pra ti ke ndjenja për mua?

Drini: E mora përgjigjen…

Shiko videon: