Home ShowBizzi JANE ZENE ? “Takimi im për sonte”- Nuk është Meritoni, nuk do...

JANE ZENE ? “Takimi im për sonte”- Nuk është Meritoni, nuk do ta besoni me ke po e kalon kohen Ilnisa tani…

24

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Ilnisa Agolli mbrëmjen e djeshme ka darkuar me vajzën e saj, Anais.

JANE ZENE ? “Takimi im për sonte”- Nuk është Meritoni, nuk do ta besoni me ke po e kalon kohen Ilnisa tani...

Gazetarja ka ndarë me ndjekësit një foto me të bijën, ndërsa krahas saj ka shkruar: “Takimi im për sonte”.

 

Nuk dihet nëse me dy vajzat i pranishëm ishte partneri i saj, Meriton Mjekiqi.

Kujtojmë që historia e dashurisë së Meritonit dhe Ilnisës nisi në shtëpinë e “BBV”, ku dyshja u dashuruan me njëri-tjetrin.

Çifti e vazhduan lidhjen e tyre edhe pas daljes nga shtëpia, teksa në planet e tyre është një fëmijë.

JANE ZENE ? “Takimi im për sonte”- Nuk është Meritoni, nuk do ta besoni me ke po e kalon kohen Ilnisa tani...