Home ShowBizzi “Jashtë më je lëpirë”, vijon përplasja e Gracianos me Romeon: Nuk ti...

“Jashtë më je lëpirë”, vijon përplasja e Gracianos me Romeon: Nuk ti them dot në sy, më ke…

197

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë zgjuar sot me debate të ashpra me njëri-tjetrin. Një debat ka ndodhur edhe mes Romeo Veshajt dhe Graciano Taganit.

te fundit, big brother vip albania, bbv, graciano, romeo
Aktori i është drejtuar balerinit duke i thënë se ‘jashtë i është lëpirë’, por ai e ka mohuar një gjë të tillë. Madje Graciano e pyeti Romeon se ‘si do justifikohet jashtë’.

Romeo: Një nga arsyet se pse mendoja unë dy herë për tu futur këtu brenda ishin shpifësirat si puna jote zemra

Graciano: Prandaj u fute me shumë qejf

Romeo: Jashtë këto gjëra nuk mi thua dot në sy

Graciano: Prandaj u fute? Po ti vdes

Graciano: Nuk ti them dot në sy? As nuk më intereson me u marrë me ty jashtë. jashtë mua ti nuk më intereson

Romeo: Jashtë nuk mi thua dot në sy. Më je lëpirë si laro jashtë

Graciano: Ai që lëpihet je ti. Nuk di as me të ardhë me lëpi, as me të bërë qejfin. Po të isha lëpirë unë, a di ku do isha sot

Romeo: Jashtë i bie ka qenë fals meqenëse hedh gjithë atë vrer këtu brenda. Më ka përqafuar, më ka thënë ‘do futemi, do bëjmë këtë…’

Graciano: Lëpirje është kjo?