Home ShowBizzi ‘Javën tjetër do të shpërthejë keq tani jam pa…’, çfarë po paralajmëron...

‘Javën tjetër do të shpërthejë keq tani jam pa…’, çfarë po paralajmëron Meritoni?

105

Siç duket banorët e ‘BBV3’ i kanë kapur “ethet” e finales, e cila mesa duket pak nga pak po afrohet.

Meriton Mjekiqi, BBV, Paralajmerim
Teksa qëndronte me Romeon dhe Çimin në living, Meritoni ka biseduar me Romeon ku i tregon banorit se shumë shpejt në shtëpi do të shpërthejë keq.

“Unë jam pajtuar me gjithçka në këtë shtëpi tani, por javën tjetër do të shpërthejë keq!

Javën tjetër do e shohësh Sandokanin ti. Nga e mërkura e mbrapa do e shikosh çfarë do kërcasë, si hiena. “