Home ShowBizzi “Jemi me…”- Dua Lipa surprizon Romeo Veshajn në ‘BBV’? Aktori merr mesazhin...

“Jemi me…”- Dua Lipa surprizon Romeo Veshajn në ‘BBV’? Aktori merr mesazhin e papritur

278

Aktori Romeo Veshaj, është surprizuar në Big Brothet VIP nëpërmjet ‘Big Love’, ku dikush i ka dërguar një mesazh në emër të këngëtares mjaft të njohur shqiptare, Dua Lipa.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo veshaj, Dua Lipa

Teksa të gjithë konkurrentët ishin të mbledhur duke lexuar mesazhet nga të afërmit dhe fansat, Romeo lexoi mesazhin ‘Jemi me ty!’ nga Dua Lipa dhe miqtë, ndërsa aktori i gëzuar tha: “Dua të dua. Të puth shumë”.

Nuk dihet nëse personi që i ka dërguar mesazhin aktorit është me të vërtetë Dua Lipa, por me siguri ndonjë mik ose fans i aktorit ka dashur t’i bëj atij një surprizë komike dhe t’ i ngrejë humorin.

Kujtojmë që në natën e parë të nisjes së spektaklit, Romeo është shprehur se do donte që në BBV ti sillnin këngëtaren.