Home ShowBizzi Jepet puthja e parë në Ferma VIP Albania: DEL VIDEO

Jepet puthja e parë në Ferma VIP Albania: DEL VIDEO

382

Muzikali “Mamma Mia” është sfida që Agai u ka dhënë fermerëve dhe që duhet ta realizojnë brenda kësaj jave.

Te fundit, ferma vip, puthja e pare

Rolet janë ndarë dhe fermerëve fillimisht iu dha mundësia që ta shihnin filmin e më pas të nisnin provat.

Baby G do të jetë në rolin e Sophies ndërsa Xhesika në rolin e të fejuarit të Sophies, Sky.

Dhe një nga skenat që duhet të bëhet është edhe ajo e puthjes, ku për këngëtaren duket paksa e sikletshme.

Për ta bërë më të lehtë këtë, ‘trajnimin’ i ka dhënë aktorja Mariana Kondi, e cila tashmë dihet se është aktore.

Kjo skemë ka shkaktuar shumë të qeshura dhe reagim tek fermerët e tjerë që ishin në dhomën e gjumit dhe e panë këtë skenë nga afër.

Në Ferma VIP, ata janë shumë aktiv me sfida e lojëra të ndryshme.