Home tvshow Jetmiri futet LIVE edhe bën deklaratën e bujshme: “Ato hynë e dalin...

Jetmiri futet LIVE edhe bën deklaratën e bujshme: “Ato hynë e dalin si u do qejfi…” (Video)

248

Jetmir Salaj nuk ka pritur gjatë pas daljes

Jetmiri futet LIVE edhe bën deklaratën e bujshme: “Ato hynë e dalin si u do qejfi…” (Video)

nga shtëpia e BBV dhe ka nisur sulmet e para ndaj produksionit.

Bashkë me disa nga miqt e tij Jetmiri ka hyrë live në Instagram ku dhe ka bërë një deklaratë të bujshme.

Teksa flasin rreth lojës së banorëve brenda shtëpisë Jetmiri dëgjohet të thotë: “Banorët hynë e dalin si u do..”

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @thuaje__shqip