Home Të Fundit Jo një, po 4 jetë njerzish! Tragjedia në Shkodër: Nëna me 3...

Jo një, po 4 jetë njerzish! Tragjedia në Shkodër: Nëna me 3 fëmijët u hodh nga ura pasi piu kafen me kunatën

178

Detaje të reja dalin në dritë për ngjarjen tragjike në Shkodër.

 

Jo një, po 4 jetë njerzish! Tragjedia në Shkodër: Nëna me 3 fëmijët u hodh nga ura pasi piu kafen me kunatën
Alma Arrazi është hedhur nga ura e lumit Bunë bashkë me 3 fëmijët e mitur.

 

Disa orë para se të ndërmerrte aktin tragjik, mësohet se 39-vjeçarja dhe fëmijët kishin dalë me kunatën,

pra nusen e vëllait të Ergys Arrazit.

Më pas janë ndarë në mënyrë të qetë pa nxitur dyshime për aktin fatal që do ndërmerrte.

Ajo me fëmijët janë hedhur nga ura e Bunës. Mësohet se e reja kishte mësuar se fundmi dhe

 

për tradhti bashkëshortore nga i shoqi. Ai nuk ka patur me herët denoncime për dhune në familje.