Home ShowBizzi Jo një, por dy banorë pritet të dalin sot në mbrëmje nga...

Jo një, por dy banorë pritet të dalin sot në mbrëmje nga BBV – me çfarë ka lidhje eleminimi i dytë? Ja cfare pritet te ndodhe sonte…

101

Ndërsa po i afrohemi gjithnjë e më shumë finales së 25-majit, surprizat dhe të papriturat nuk mungojnë në BBV.

te fundit, big brother vip albania, bbv, eleminimi , dy banore

Një nominim është aktiv tashmë me zgjedhje të Françeskës me hapjen e ‘Kutisë së Pandorës’ në ‘Prime’-n e shkuar,

ku nxorri në nominim veten, Rozën, Erjolën bashkë me Heidin e cila tashmë është përherë në nominim deri në fund të rrugëtimt të saj.

Mirëpo, ky nuk do të jetë i vetmi eleminim mbrëmjen e sotme, pasi është bërë me dije se sonte do të ketë një eleminim të dyfishtë.

Nuk dihet nëse do të jetë një televotim për gjithë banorët, do të ketë nominim të papritur apo ka lidhje me avantazhet dhe disavantazhet në lojën me kokrrat e kafes “Lori Caffé”, lojë të cilën e fitoi grupi Juli-Romeo-Meriton, të cilët përfitojnë një avantazh në lojë.