Home Të Fundit Jo vetem diell, por edhe…Surpriza e motit për ditën e nesërme,...

Jo vetem diell, por edhe…Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

21

Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe në mesditë.

 

Jo vetem diell, por edhe...Surpriza e motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat
Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forces 4 me lartësi vale 0,4-0,8 metër në det të hapur.

 

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 16/33°C

– Zonat e ulëta 18/37°C

– Zonat bregdetare 22/36°C