Home ShowBizzi Jo vetem me produksionin por edhe me Ledjonin? Romeo mer vendimin drastik...

Jo vetem me produksionin por edhe me Ledjonin? Romeo mer vendimin drastik per moderatorin e heq nga…

14

Menjëherë pas përfundimit të rrugëtimit në garë duket se mungesa e Romeo Veshaj në after-party dhe në Post BBV lidhet me atë që të gjithë dyshuan “Hatërmbetje”

Ledjon Lico, Romeo Veshaj

Pasi mori medaljen e bronxit duke zënë vendin e tretë në finalen e madhe,Romeo zgjodhi të mos merrte më pjesë në asnjë aktivitet që vinte më pas.

E duket se pas perdes së madhe do të ketë pasur konflikte sepse nga një verifikim i shpejtë na rezulton se Romeo nuk e ndjek më Ledioni dhe as ky i fundit atë.

Tani pyetja lind:A do e shohim më Romeon në Top?

Kush e di..

Ledjon Lico, Romeo Veshaj