Home ShowBizzi Ju kujtohet Gani Gërmia? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar ish-banori...

Ju kujtohet Gani Gërmia? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar ish-banori i BBVK

213

Gani Gërmia ishte një nga banorët e “Big Brother VIP Kosova 2” që spikati më shumë, megjithatë, ai la programin pas një përplasje me produksionin.

Gani Germia, BBVK, Big Brother Vip Kosova

Përpos lojës së tij, Gërmia u komentua shumë asokohe edhe për pamjen e tij,

komente të cilët duket se kanë shtyrë ish-banorin të bëjë një transformim në pamje.

Në një video të fundit, Gërmia shihet me një model ndryshe të flokëve, dhëmbë të rregulluar dhe ka bërë veshët operacion.