Home tvshow JU RRIT FAMA NGA BIG BROTHER VIP… Nuk do ta njihni, Ledjona...

JU RRIT FAMA NGA BIG BROTHER VIP… Nuk do ta njihni, Ledjona prezanton pamjen e saj të re

234

Gazetarja e njohur ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

JU RRIT FAMA NGA BIG BROTHER VIP... Nuk do ta njihni, Ledjona prezanton pamjen e saj të re

Ledjona Xheladinaj është shndërruar në një personazh mjaft të dashur për publikun shqiptar si gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV3 por edhe pas eleminimit të saj.

Ndërkohë që ishim mësuar ta shihnim me flokët brune, gazetarja e njohur ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Pasditën e sotme, Ledjona ka treguar përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit, se i është bashkuar grupit të flokëve të kuqe. Por jo vetëm kaq, ajo ka vendosur të zgjasë gjithashtu flokët e saj, duke prezanuat një pamje krejtësisht të re.

Kujtojmë se Ledjona Xheladinaj u eleminua disa javë më parë nga shtëpia e “Big Brother VIP3”. Nga pesë banorët që ishin në televotim, Ledjona dhe Ilnisa Agolli dolën në një përballje ‘kokë më kokë’, ku triumfoi kjo e fundit.

Dy gazetaret shkuan në studion e madhe të BBV, ku morën vesh se cila prej tyre do të linte përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri.JU RRIT FAMA NGA BIG BROTHER VIP... Nuk do ta njihni, Ledjona prezanton pamjen e saj të re