Home ShowBizzi Jul Deda zbulon banorët që do të eliminohen të shtunën nga “BBV”...

Jul Deda zbulon banorët që do të eliminohen të shtunën nga “BBV” por nuk do ta besoni nje emer: Per mua largohet edhe…

298

Dy aktorët, Julian Deda dhe Egla Ceno kanë biseduar me njëri-tjetrin për banorët që mund të largohen të shtunën nga shtëpia e “BBV”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, egla ceno

E teksa disa ditë na ndajnë nga finalja e “BBV”, mbrëmjen e djeshme Ledion Liço iu tregoi konkurrentëve se do të hapet një televotim për të shpallur 1, 2 ose 3 finalistët e tjerë të spektaklit, pasi tashmë Romeo Veshaj dhe Juli janë dy të parët.

“Kush del të shtunën?”, e pyeti Egla aktorin, i cili tha se të rrezikuar nga eleminimi janë Françeska Murati dhe Heidi Baçi, megjithëse konkurrentja u shpreh: “Mund të dalë secili prej nesh”

Nga ana tjetër Juli tha se i rrezikuar është edhe Meriton Mjekiqi, dhe pozicioni i moderatorit do të varet nga loja e tij këto ditë.

Biseda:

Egla: Kush del të shtunën?

Juli: Françeska

Egla: Dy

Juli: Mund të dalë edhe Heidi. Unë nuk e kam idenë çfarë bëhet jashtë por…

Egla: As unë, po unë do të doja që kjo gjëja të kishte goca. Ore mund të dalë secili prej nesh sepse s’i di se çfarë është kjo

Juli: Varet sesi do të sillet Meritoni këto ditë