Home ShowBizzi Juli përlotet nga droni që i erdhi, ja kush ia dërgoi

Juli përlotet nga droni që i erdhi, ja kush ia dërgoi

403

Jul Deda është përlotur, pasi pak më parë në shtëpi mbërriti një dron me një mesazh emocionues.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, droni

Droni që mesa duket është sjellë nga familjarët e tij shkruante: Team Juli.

Sapo aktori ka parë mesazhin u përlot dhe u shpreh: Faleminderi zemrat e mia!

Mesazhet nga jashtë po bëhen gjithnjë e më të rëndësishëm për banorët, sidomos për ata që si Juli kanë bërë më shumë se dy muaj brenda në shtëpi.