Home Të Fundit ‘Kafe për caste’/ Arbana Osmani RIKTHEHET NE EKRAN, moderatorja ZBULON EMISIONIN e...

‘Kafe për caste’/ Arbana Osmani RIKTHEHET NE EKRAN, moderatorja ZBULON EMISIONIN e saj më të ri, ja cfarë PARALAJMERON!

28

Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te njohura ne Shqiperi.

 

'Kafe për caste'/ Arbana Osmani RIKTHEHET NE EKRAN, moderatorja ZBULON EMISIONIN e saj më të ri, ja cfarë PARALAJMERON!

Prej shume vitesh Arbana ka prezantuar emisionin me te dashur per Shqiptaret me nje shikueshmeri shume te madhe Big Brother Vip Albania.

 

Po qe prej sezonit te kaluar Arbana u largua nga TopChannel dhe drejtimi i BBV Albania.

 

Kohet e fundit u fol shume qe moderatorja do te ishte ne prezantimin e Big Brother Vip Kosova por ende asgje nuk eshte zyrtare.

Nderkoh diten e sotme Arbana na prezanton me emisionin e saj te ri me emrin ‘ Kafe për çaste’.

Por moderatorja nuk ka zbuluar kanalin televiziv ku do te transmetohet ky emision dhe per cfare do te behet fjale ne kete emision.Na mbetet vetem te presim per ta zbuluar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)