Home tvshow “Kam 10 vjet që dua…”, cila është ëndrra në sirtar e Julit?

“Kam 10 vjet që dua…”, cila është ëndrra në sirtar e Julit?

143

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen

 

“Kam 10 vjet që dua…”, cila është ëndrra në sirtar e Julit?

por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

 

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi

të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Ditën e sotme Vëllai i Madh i ka vënë banorët përpara disa pyetjeve, të cilave duhet t’ju përgjigjen të gjithë. Pyetjes se cila është ëndrra e tyre në sirtar, Juli i është përgjigjur:

Unë të them të drejtën kam nja 10 vjet që dua të bëj një vilë timen, një shtëpi time private për familjen po s’kam pasur asnjë lloj mundësie për ta bërë kushedi kur vjen rradha