Home Të Fundit ‘Kam bërë s*ks me një 40 vjecare dhe ishte…’ Ish finalisti i...

‘Kam bërë s*ks me një 40 vjecare dhe ishte…’ Ish finalisti i BBVA tregon një eskperiencë të BUJSHME s*ksuaIe!

13

I ftuar në rubrikën “Trotuar” të “E Diell” mes të tjerësh ka qenë edhe ish banori i edicionit të dytë të BBV, Krist Aliaj.

'Kam bërë s*ks me një 40 vjecare dhe ishte...' Ish finalisti i BBVA tregon një eskperiencë të BUJSHME s*ksuaIe!

 

Meri Shehu, e cila po ashtu ishte pjesë e panelit, i bëri Kristit një pyetje tejet pikante.

 

Ajo e pyeti se cila është zonja me moshën më të madhe që ai ka kryer ndonjëherë marrëdhënie seksuale në jetën e tij.

 

Kristi e habiti jo pak studion kur tha se ka kryer marrëdhënie me një femër në të dyzetat dhe se kishin rreth 20 vjet diferencë moshe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)