Home ShowBizzi “Kam dy vite me të”/ Ori Nebiaj flet për herë të parë...

“Kam dy vite me të”/ Ori Nebiaj flet për herë të parë për partnerin

168

Ori Nebijaj zbuloi sot për herë të parë se ka një partner.

BBV, Ori nebijaj, partneri

Ajo tha se prej dy vitesh tashmë ka një marrëdhënie të konsoliduar.

Hermetike për jetën e saj private, ajo e zbuloi lidhjen e saj teksa i doli në mbrojtje Heidit gjatë diskutimit për takimin me prindërit e Romeos.

Sipas Orit, Heidi ka të drejtë të ndihet në siklet dhe tregoi më pas edhe raportin e saj me partnerin.

“Kam dy vite me të, por sa here vjen diskutimi për të takuar prindërit e tij, ndihem në siklet”, tha ajo.