Home Të Fundit Kaq ‘zemër të keqe’ paska Bora Zemani? Moderatorja flet hapur, ja kush...

Kaq ‘zemër të keqe’ paska Bora Zemani? Moderatorja flet hapur, ja kush është personi që ajo ‘URREN’

17

Bora Zemani ditë me parë ka treguar se tashmë ka filluar fitnesin ku ushtron çdo ditë që të jetë në formë.

 

Kaq 'zemër të keqe' paska Bora Zemani? Moderatorja flet hapur, ja kush është personi që ajo 'URREN'
Ajo përmes një postimi ka treguar ndjekësve dhe trajneren e saj, ku shprehet se

“Njeriu që urrej 1 ore në ditë dhe e dashuroj 23 ore të tjera”, shkruan “Kosovarja”.

 

Kaq 'zemër të keqe' paska Bora Zemani? Moderatorja flet hapur, ja kush është personi që ajo 'URREN'
Mesa duket Bora në fillimet e saj nuk po e përjeton aq mirë këtë periudhë që ka vendosur të tonifikoj pjesët e trupit.

 

Kujtojmë se Bora ka paralajmëruar projekte të shumta që do të vijnë edhe pak muaj.