Home ShowBizzi “Kë do ti?”/ Pyetja e Romeos vë në siklet Julin dhe nuk...

“Kë do ti?”/ Pyetja e Romeos vë në siklet Julin dhe nuk do ta besoni pergjigjen qe i dha…

152

Edhe pse në ditët e fundit të të tyre banorët e Big Brother Vip nuk i kanë ndalur diskutimet me njëri-tjetrin brenda në shtëpi.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, romeo veshaj

Finalja e madhe e BBV është shumë pranë dhe banorët e shtëpisë me të famshme po analizojnë të gjithë debatet që kanë patur në shtëpi.

Në një diskutim së fundmi Romeo ka akuzuar Julin se çdo debat që ai ka patur me Eglën ka qenë me qëllim që të linte pa situatë Romeon.

Gjithashtu ai ka shtuar se Juli ka patur një aleancë me të.

Në darkën pas prime-it Romeo i ka drejtuar një pyetje Julit se cilin nga banorët ai do që të fitojë nëse ai nuk fiton. Ndërkohë ky i fundit i përgjigjet duke i thënë se e ka treguar se kë do dhe përgjigjen e kishte dhënë.