Home Të Fundit Kërcet grushti mes gocash në Elbasan! Motivi i sherrit do JU SHOKOI!

Kërcet grushti mes gocash në Elbasan! Motivi i sherrit do JU SHOKOI!

23

Policia thotë se ka nisur hetimi në gjendje të lirë për S. R., 30 vjeçe dhe N. K., 33 vjeçe,

 

Kërcet grushti mes gocash në Elbasan! Motivi i sherrit do JU SHOKOI!
pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta kanë goditur me grushte njëra-tjetrën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit

të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.