Home tvshow KERKON TI MARR FAMEN!!! Sara Gjordeni ‘shpërthen’ ndaj Kiara Tito – “Ka...

KERKON TI MARR FAMEN!!! Sara Gjordeni ‘shpërthen’ ndaj Kiara Tito – “Ka pasur 13 dashno…

437

Durimi i Sara Gjordenit kaq e pati.

KERKON TI MARR FAMEN!!! Sara Gjordeni ‘shpërthen’ ndaj Kiara Tito – “Ka pasur 13 dashno...

Një komentues e “akuzoi” se po përpiqet të kopjojë me Bardhin,

çiftin Kiara-Luiz të cilët gjithashtu e nisën romancën në shtëpinë e “Big Brother Vip 2”

Sara ka kaluar në ofendime ndaj moderatores, në përgjigjen që i ka dhënë ku shprehet: “Hundën dhe buzët. Unë 3 exa Kiara 13. Ec qarkullo”

Kjo nuk është hera e parë që Sara përballet me komente të tilla, megjithatë me këtë përgjigje ish-banorja sapo shpalli “luftë” të hapur duke përmendur edhe moderatoren, ndërsa përballë i kanë dalë komentuesit në rrjet të cilët menjëherë kanë dalë në mbrojtje të Kiarës duke ofenduar Sarën.