Home ShowBizzi “Kështu e bëjmë ne”, Diola Dosti zbulon se cfare i beri partneri...

“Kështu e bëjmë ne”, Diola Dosti zbulon se cfare i beri partneri qe ne mengjes…

165

Diola Dosti është zgjuar sot me një surprizë mjaft romantike nga partneri i saj.

Diola, biznesmeni, lidhja, lule

Ajo ka publikuar në InstaStory një buqetë me lule për të cilën falenderon Erolld Belegun.

“Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

Postimi është rishpërndarë gjithashtu edhe nga biznesmeni i cili e ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Diola, biznesmeni, lidhja, lule

Historia e dashurisë mes Diola Dostit dhe biznesmenit kosovar Erolld Belegu erdhi e papritur për publikun, por duket se njësoj surprizues ka qenë edhe për vetë çiftin.

Historia e tyre ka nisur vetëm pak muaj më parë dhe lidhja ka avanucuar me hapa të shpejt.