Home tvshow KETE SE PRISNIM… Sara Gjordeni ka dy banorë të preferuar dhe e...

KETE SE PRISNIM… Sara Gjordeni ka dy banorë të preferuar dhe e thotë ‘hapur’ se cilin prej tyre sheh fitues!

236

E ftuar sot në ‘Top Albania Radio’ ishte Sara Gjordeni,

KETE SE PRISNIM... Sara Gjordeni ka dy banorë të preferuar dhe e thotë ‘hapur’ se cilin prej tyre sheh fitues!

 

e cila analizoi dhe komentoi disa nga banorët

 

dhe situatat e “BBV3”, zbuloi finalistët e saj dhe u shpreh për shumë të tjera.

Por për kë bën tifo ish-banorja?

“Jam midis dy lojtarëve të preferuar. Janë Jul Deda dhe Heidi. Do doja shumë që ta fitonte një vajzë, ta fitonte Heidi këtë edicion… Nuk e shoh fituesen te vajzat e tjera. Sigurisht Egla është e fortë, por e kanë penalizuar disa veprime.”

Romanca e Heidit dhe Romeos është një ndër më të komentuarat jo vetëm brenda shtëpisë, por dhe jashtë saj.

E lidhur me çiftin, Sara ka dy fjalë: “Heidi që e përmend gjatë gjithë kohës jetën në Milano… Janë shumë të lezetshëm, dëshira ime është e madhe për të dy, por nuk i dihet.”