Home Të Fundit Këto sikur ishin miq! Egla dhe Romeo PERPLASEN ashpër me njëri tjetrin...

Këto sikur ishin miq! Egla dhe Romeo PERPLASEN ashpër me njëri tjetrin ‘Ik o dylekësh, ke b*th ti të…’

241

Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debat orët e para të mëngjesit të sotëm.

Këto sikur ishin miq! Egla dhe Romeo PERPLASEN ashpër me njëri tjetrin 'Ik o dylekësh, ke b*th ti të...'

 

Dyshja ka nisur përplasjet me njëri-tjetrin që pas përfundimit të spektaklit

 

të kaluar dhe pse u duk që banorët kishin bërë paqe me njëri-tjetrin.

 

Egla është shprehur se Romeo po tallet me të duke nisur dhe fyerje ndaj banorit.

 

“Je kokëcepsh Romeo përfundimisht. Po ik o u bo menderja jote me u tall me mua.

 

Po ik o dyleksh. Me këtë surrat do flasësh ti me mua? Po ik mu zhduk!”- është shprehur Egla.

 

Pjesë nga debati:

 

Egla: Je kokëcepsh

Romeo: Po lëri këto ofendimet

 

Egla: Ik o dylekësh

 

Romeo: Ça të bëra unë ty?

 

Egla: Me këtë tallje ke surrat ti të më flasësh mua. Më zhdukesh sysh. Ke mendere ti të tallesh me mua