Home Të Fundit Kishte gjithë jetën para/ U dogj për së gjalli në makinë, del...

Kishte gjithë jetën para/ U dogj për së gjalli në makinë, del fotoja e 23 vjecarit shqiptar që humbi jetën në Itali!

2189

Njëri prej viktimave të aksidentit tragjik në Itali, ku mjeti tip BMW mori

Kishte gjithë jetën para/ U dogj për së gjalli në makinë, del fotoja e 23 vjecarit shqiptar që humbi jetën në Itali!

flakë është me origjinë nga Lezha. Mësohet se bëhet fjalë për 23-vjeçarin Marin Kola, nga fshati Troshan.

Ky i fundit kishte shkuar gjatë ditëve të fundit në Itali, pasi pjesën

më të madhe të kohës qëndronte në Shqipëri.

Aksidenti tragjik ku humbën jetën dy të rinj shqiptarë ndodhi në Via Casilina,

mes Colleferro dhe Anagni, mbrëmjen e 16 Marsit.

Makina tip BMW e zezë, me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur.

Njëri prej shqiptarëve ka mundur të dalë nga dritarja, kurse 23-vjeçari Kola

dhe një tjetër kanë qenë brenda në mjet kur është përfshirë në flakë, e për pasojë kanë humbur jetën.

Kishte gjithë jetën para/ U dogj për së gjalli në makinë, del fotoja e 23 vjecarit shqiptar që humbi jetën në Itali!