Home Të Fundit ‘Kjo kurrë s’ka qenë dashni…’ Projekti i ri i Bes Kallakut, lidhet...

‘Kjo kurrë s’ka qenë dashni…’ Projekti i ri i Bes Kallakut, lidhet drejtëpërdrejt me ndarjen e tij nga Xhensila? ‘Nga mosmirënjohja…’

158

Bes Kallaku është një ndër emrat më të lakuar të shtypit rozë sidomos pas ndarjes së bujshme me Xhensila Myrtezaj.

 

'Kjo kurrë s'ka qenë dashni...' Projekti i ri i Bes Kallakut, lidhet drejtëpërdrejt me ndarjen e tij nga Xhensila? 'Nga mosmirënjohja…'

Pak momente më parë Besi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Përmes një postimi në instagram Besi thekson se ky teksti është tekst shpirti gjë

 

që të lë nënkuptimin se është dedikim për këngëtaren me të cilën ka dhe 2 fëmijë Ajkën dhe Amenin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)