Home ShowBizzi KJO NUK PRITEJ/ Ndjekësit i dalin krah Ilnisës, ‘shpërthejnë’ ndaj BBV:...

KJO NUK PRITEJ/ Ndjekësit i dalin krah Ilnisës, ‘shpërthejnë’ ndaj BBV: “Turp, produksioni e shfrytëzoi, tani e …

208

Situata e dhomës së izolimit duket se e ka revoltuar publikun, i cili ka shpërthyer në komente.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, ilnisa

Mbrëmjen e djeshme u vendos nga “Vëllai i madh” që Ilnisa dhe Meritoni të qëndrojnë në dhomën e izolimit së bashku me Eglën e më pas do të jetë publiku ai që do të vendosë të eleminojë një prej tyre.

Duke u bazuar në sondazhet që qarkullojnë në rrjetet sociale,

duket se Ilnisa është banorja më e rrezikuar për të lënë garën, duke qenë se Egla dhe Meritoni kanë shkaktuar më shumë polemika në shtëpi.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, ilnisa

Mirëpo, kjo nuk i ka pëlqyer një pjese të mirë të publikut i cili ka shpërthyer ndaj produksionit në komente duke u shprehur se Ilnisa po sakrifikohet padrejtësisht dhe po bëhet ‘kurban’ i veprimeve të Eglës.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, ilnisa

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, ilnisa