Home Të Fundit KREJT PAPRITUR! Martohet cifti i shumë përfolur dhe i shumë dashur i...

KREJT PAPRITUR! Martohet cifti i shumë përfolur dhe i shumë dashur i BBV!

27

Çifti shumë i dashur për publikun është aktiv në rrjete sociale, ku me ndjekësit ndan momente të veçanta.

 

KREJT PAPRITUR! Martohet cifti i shumë përfolur dhe i shumë dashur i BBV!

Mbrëmë vonë, Lumbardhi postoi një fotografi me Kaderin, por vëmendjen e mori mbishkrimi që bëri.

“Bashkëshorte e lumtur, jetë e lumtur”, shkroi ai, duke iu referuar Kaderit.

Ndonëse mund të merret me shaka nga shumica, dyshimet u ngjallen edhe më shumë nga një mike e dyshes e cila i pyeti “Ku është unaza?”.

Kësaj pyetjeje, Kaderi vetëm iu qesh, duke i thënë mikeshës se e do.

 

KREJT PAPRITUR! Martohet cifti i shumë përfolur dhe i shumë dashur i BBV!