Home ShowBizzi “Krenare që jam shqiptare!”- Ish-banorja e BBV hipën mbi makinë dhe valëvit...

“Krenare që jam shqiptare!”- Ish-banorja e BBV hipën mbi makinë dhe valëvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve në Dortmund

29

Mbrëmja e saj shtunës në Dortmund pritet të jetë elektrizuese, pasi Shqipëria përballë Italisë do të luajë një ndeshje që mund të përcaktojë fatin e saj në “Euro 2024”.

Juliana Nura

Në qytetin gjerman sot kanë vërshuar shumë tifozë me fanellat kuqezi dhe flamujt kombëtarë.

Në ambientet jashtë stadiumut “Iduna Park” u pa edhe ish banorja e Big Broher Vip Kosova, Juliana Nura.

Në një video që Xhuli e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, ajo shihet hipur mbi një makinë, teksa vallëzon me flamurin kuq e zi në mes të qindra tifozëve shqiptarë në Dortmund.

“Krenare që jam shqiptare. Gjithmon jemi 1 nje gjuh, nje komb, nje Flamur,” shkruan Xhuli në postimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)