Home Të Fundit Krioji REKORD të ri dhe theu MITIN E FIGURES së Luiz Ejllit/...

Krioji REKORD të ri dhe theu MITIN E FIGURES së Luiz Ejllit/ Ja si arriti ‘fenomeni’ Egla të kapte majën

1472

Egla Ceno e ka bërë lëmsh një shqiptari të terë, duke shkaktuar debate pafund për sjelljen

Krioji REKORD të ri dhe theu MITIN E FIGURES së Luiz Ejllit/ Ja si arriti 'fenomeni' Egla të kapte majën
dhe çdo lëvizje të saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Gjatë qëndrimit në lojë, ajo tregoj shumë ngjyra e nuanca të karakterit të saj dhe në fund u përjashtua

për sjellje të përsëritura.

Një gote verë e derdhur mbi kokën e Meriton Mjekiqi, ka bërë që për Eglen të vije zarf

i zi dhe ajo të përjashtohej nga gara për çmimin e madh, shkruan kosovarja.

Tutje, nga “Top Channel” janë shfaqur video të Egles nga një dhomë e bardhë izolimi,

duke dhënë indikacione se ajo është ende brenda shtëpisë.

Video është shikuar nga gati një milion njerëz, gjë që e ilustron impaktin e jashtëzakonshëm të këtij personazhi.

Egla Ceno, përfundimisht është banorja e vetme VIP e “BBVA”, e cila më në fund arriti ta rrëzoj mitin e Luiz Ejllit,

 

deri tani i konsideruar “fenomen”.

Ajo për më pak se 24 orë arriti afro 3 milion shikime në videon e rikthimit të saj.