Home ShowBizzi Krisja e raporteve mes tyre, Luizi habit me postimin e fundit per...

Krisja e raporteve mes tyre, Luizi habit me postimin e fundit per Arbana Osmanin…

223

Luiz Ejlli është fituesi i “Big Brother VIP Albania 2”, program që u moderua nga Arbana Osmani.

Luiz Ejlli, Arbana Osmani, Instastory

Mirëpo fill pas mbarimit të reality show-t, Luizi habiti një publik të tërë duke hequr nga lista e ndjekësve Arbanën.

Një veprim që la të nënkuptohet se raportet mes tyre janë prishur.

Megjithatë duket se mes dyshes nuk ka hatërmbetje pasi së fundmi Luizi ka rishpërndarë në llogarinë e tij të Instagram-it një postim të Arbanës.

“Ardit Gjebrea ka bërë një kryevepër që unë si cover e kam shijuar vetëm një herë nga Luiz Ejlli dhe Klajdi Haruni sonte”, thuhet në postimin e Arbanës, rishpërndarë nga Luizi.

Luiz Ejlli, Arbana Osmani, Instastory