Home ShowBizzi Kunja mes Efit dhe Roza Latit në studio? Moderatorja: Ka një dashuri...

Kunja mes Efit dhe Roza Latit në studio? Moderatorja: Ka një dashuri të frikshme…

32

Mbrëmjen e djeshme në ‘Top Arena’, u vu re një moment i sikletshëm mes moderatores Roza Lati dhe Efi Dhedhes.

Efi Dhedhes, Roza Lati

Kur Roza mbaroi intervistën me Erjola Doçin, Manushi i tha Rozës se atë e duan të gjithë, por veçanërisht Efi ka një dashuri të frikshme për të.

“Çfarë ke Manush”?– e pyeti Efi moderatorin.

Nga ana tjetër, Roza ia ktheu me të njëjtën “monedhë” Efit, duke thënë që ajo ka një dashuri të frikshme për të gjitha vajzat që kanë karakter luftarak si vetë ajo.

 

Pjesë nga biseda:

Moderatori: Unë shoh që ty të duan të gjitha. Efi ka një dashuri të frikshme për ty.

Efi: “Manush je një ti. Çfarë ke ti”?

Roza: “Efi ka një dashuri të frikshme mendoj për shumicën e vajzave që kanë qenë në “Big Brother” dhe që kanë qenë në karakter luftarak si vetë Efi, kështu që e marr në konsiderate”.